Maak kennis met Tamara Lacourt
Wat ga je doen en waar kunnen we je tegenkomen?
Als data-analist ga ik me bezighouden met het verwerken en analyseren van de acute zorgdata die we van de ketenpartners krijgen. Je kunt me voornamelijk op het kantoor van netwerkbureau AZO tegenkomen. Ik ga echter ook wel eens de deur uit om met de ketenpartners te overleggen, voornamelijk om nieuwe data-aanvragen voor te bereiden en om te bespreken welke analyses voor hen nuttig zijn.
Wat trok je aan om bij Acute Zorgregio Oost te komen werken?
Ik ben opgeleid als wetenschappelijk onderzoeker en heb de afgelopen jaren onderzoek gedaan naar aanblijvende klachten tijdens en na kankerbehandeling. De laatste jaren merkte ik dat ik vooral energie haal uit het werken met data en het vertalen van inzichten naar resultaten die direct relevant zijn voor de zorg. Werken als data-analist bij netwerkbureau AZO geeft me de mogelijkheid mijn favoriete werk te doen en daarmee ook nog eens bij te dragen aan het toegankelijk houden van de acute zorg in de regio en daarmee in Nederland.
Wat hoop je te bereiken binnen onze ROAZ-regio?
Ik wil inzetten op het vaker en diepgaander data-gedreven inzichten delen met de ROAZ-regio. Hiervoor wil ik onderzoeken hoe we de beschikbare data verder kunnen uitbreiden én werken aan hoe we het aanleveren van data makkelijker kunnen maken voor ketenpartners, zodat dit hen zo min mogelijk belast.